piątek, 28 października 2011

jesienne różności

uuu, ale się zakopałam... blog już lekko się zakurzył. Ostatnio duuużo się u mnie dzieje i nie nadążam za wszystkim. A najmniej za tym straszliwie szybko pędzącym światem. Żeby jednak nie być całkiem do tyłu ze wszystkim szybciorem pokazuję co robię kiedy mnie tu nie ma :)


Na niegdysiejsze wyzwania na DM - lift cudnego identyfikatora Kreatywnej Uliczkia później liftowalyśmy niesamowite jak zwykle kartki Brises


U mnie poszła pod nożyce kolekcja Tildy, aaaaach... jest kapitalna. Oczywiście po jakimś czasie trzeba oderwać się od tych słodkości, ale pracuje się z nią fantastyczne, a ta kartka zrobiła się praktycznie sama. I do tego zdobyczna plisowana tasiemka od Kobens (:*)Ja to jak zwykle odkrywam Amerykę tysiące lat później niż wszyscy - zaczęłam robić foldery na CD i zdjęcia. Kurde, super sprawa, a ja ka do tego jest przyjemność :) Jutro pokażę co wymodziłam, a tymczasem fantastycznego życze piątkowego popołudnia i wieczoru. Grzejcie się - u nas zimnicaaaa
:*

3 komentarze:

Anulka pisze...

Pięknie;P
Pozdrawiam Anulka

Tusia pisze...

Bajjeczko - przepiękna kartka! Stworzyłaś z Tildy, która generalnie dla mnie jest przesłodzona - cudo! Wspaniały klimat. Identyfikator też śliczny! Buźka.

Bajjka pisze...

dziękuję ogromnie Kochane :*:*

Prawa autorskie

Wszystkie prace na tym blogu sa moją własnością. Jesli jest inaczej, daję odpowiednią informację. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody jest zabronione.
Szanujmy swoją pracę.