wtorek, 10 maja 2011

Rocznicowy BLOG HOP :)

Witajcie :):)

Dziś fantastyczny dzień - 10 maja (mam nadzieję, że u wszystkich świeci słońce). Rozpoczynamy uroczyste obchody pierwszych urodzin portalu Polki Scrapują.

Z tej okazji, zapraszamy Was do świetnej zabawy! Już teraz możecie wziąć udział w naszym blog-hopie. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody! Jeśli o naszej zabawie właśnie się dowiedziałaś - zapraszamy najpierw na portal Polki Scrapują . Tam poznacie wszystkie zasady i dowiecie się, co można wygrać oraz jak bardzo warto pobawić się z nami :)
Jeśli już wiesz wszystko, bierzesz udział w blog hopie i trafiłaś do mnie z bloga Gosi F, mam dla Ciebie niespodziankę. Nie znajdziesz tu żądnego pytania, ani zadania. Po prostu przejdź do następnego w kolejce bloga, którym jest blog Ankan. Tam znajdziesz dalsze instrukcje dotyczące zabawy :) A dla tych, którzy są zainteresowani, zapraszam do odwiedzenia mojego bloga :):)

Udanego wędrowania :) 
Pozdrawiam!!!!

7 komentarzy:

Kasia pisze...

Najlepsze życzenia z okazji urodzin Portalu PS:)

Anabel pisze...

Wszystkiego najlepszego :)

Kathinna pisze...

Pozdrawiam ciepło w ten niemalże letni oranek i skaczę dalej :)

Bajjka pisze...

to ja poproszę troszkę tego lata :)
pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Madzik pisze...

Odwiedzam bloga i odwiedzam i naodwiedzać się nie mogę. Cudne tworzysz karteczki.

Bajjka pisze...

dziękuję :*

Gosienkah pisze...

Kartki jak marzenie, ale muszę skakać dalej :-)

Prawa autorskie

Wszystkie prace na tym blogu sa moją własnością. Jesli jest inaczej, daję odpowiednią informację. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody jest zabronione.
Szanujmy swoją pracę.